nahoru
 

Účastí na některém z našich zájezdů přispějete na projekt: Záchrana mořských želv.

Pojeďte s námi na dovolenou, kterou vždy pečlivě připravujeme jak pro potápěče, tak i nepotápěče. V průběhu roku doplňujeme destinace a na žádosti přidáváme nové :-).


ItálieEgyptEgyptItálieEgypt
Egypt

Egypt - Egypt Safari cesta za poznáváním vraků

21.03.-28.03.2019 +/- 2 dny dle dostupnosti letenek   Potápěčské několikadenní SAFARI do Egypta. Zahajte s námi potápěčskou sezónu tím nejlepším potápěním "za rohem". Navštívíme nejkrásnější útesy a vraky Rudého moře. U nás doma ještě zima, ale my v teple pod hladinou křišťálového moře teplého kolem 25 stupňů.

Itálie

Itálie - Elba

12.-19.7. 2019   Potápěčský sedmidenní zájezd na krásné lokality ostrova Elba nejen pro potápěče. Prázdniny na krásném ostrově? S potápěním? Italská Elba? Skvělá volba!!!

Itálie

Itálie - Elba

19.-26.7. 2019   Potápěčský sedmidenní zájezd na krásné lokality ostrova Elba nejen pro potápěče. Prázdniny na krásném ostrově? S potápěním? Italská Elba? Skvělá volba!!!

Egypt

Egypt - Egypt Safari St. Johns

21.11.-28.11.2019 +/- dva dny dle letenek   Rudé moře nikdy nezklame. Potápěčské několikadenní SAFARI do Egypta. Prodlužte si s námi potápěčskou sezónu. Navštívíme nejkrásnější útesy Rudého moře a možná potkáme i pár žraloků. U nás doma zima a déšť, ale my v teple pod hladinou křišťálového moře teplého kolem 28 stupňů.

Egypt

Egypt - Egypt Safari St. Johns

28.11.-05.12.2019 +/- dva dny dle letenek   Rudé moř nikdy nezklame. Potápěčské několikadenní SAFARI do Egypta. Prodlužte si s námi potápěčskou sezónu. Navštívíme nejkrásnější útesy Rudého moře a možná potkáme i pár žraloků. U nás doma zima a déšť, ale my v teple pod hladinou křišťálového moře teplého kolem 28 stupňů.

Kalendář plánových akcí

Kalendář plánových akcí

Chcete-li, abychom Vás kontaktovali sami...

Chcete-li, abychom vás kontaktovali sami, pošlete nám své telefonní číslo nebo e-mail a my se vám ozveme.

Váš telefon / e-mail: