nahoru
 

Účastí na některém z našich zájezdů přispějete na projekt: Záchrana mořských želv.

Pojeďte s námi na dovolenou, kterou vždy pečlivě připravujeme jak pro potápěče, tak i nepotápěče. V průběhu roku doplňujeme destinace a na žádosti přidáváme nové :-).


MaltaMexikoEgyptNorskoEgyptEgypt
Malta

Malta - Gozo

29.9.-6.10.2018 +/- 2 dny dle dostupnosti letenek   Letecký potápěčský zájezd na ostrov Gozo.  Potápění na krásných lokalitách ostrova Gozo. 

Egypt

Egypt - Egypt Safari za žraloky na jih

24.11.-1.12.2018   Nejlepší zájezd roku je tady. Potápěčské několikadenní SAFARI do Egypta. Prodlužte si s námi potápěčskou sezónu. Navštívíme nejkrásnější útesy Rudého moře a možná potkáme i pár žraloků. U nás doma zima a déšť, ale my v teple pod hladinou křišťálového moře teplého kolem 28 stupňů.

Egypt

Egypt - Egypt Safari cesta za poznáváním vraků

1.12.-8.12.2018   První termín Safari Egypt se opět naplnil během několika dní a proto přidáváme druhý termín. Potápěčské několikadenní SAFARI do Egypta. Prodlužte si s námi potápěčskou sezónu. Navštívíme nejkrásnější útesy a vraky Rudého moře. U nás doma zima a déšť, ale my v teple pod hladinou křišťálového moře teplého kolem 28 stupňů.

Norsko

Norsko - Norsko

7.1. - 14.1.2019 +/- 2 dny   Plavání s kosatkami, pozorování velryb a polární záře na severu Norska - Ostrov Kvaløya

Mexiko

Mexiko - Riviera Maya Yucatan

27.1.2019 - 8.2.2019    13 denní nejen potápěčský zájezd za teplem do ráje Úžasné potápění v jeskyních Yucatan Mexico, které jste mohli vidět zatím pouze ve filmu, potápění v Karibském moři, poznávání místní kultury a odpočinek v teple v zimních měsících. Poleťte se s námi vykoupat do teplých vod Karibského moře.  Naprosto nezapomenutelná dovolená pro potápěče, ale i nepotápěče.

Egypt

Egypt - Egypt Safari cesta za poznáváním vraků

23.03.-30.03.2019 +/- 2 dny dle dostupnosti letenek   Potápěčské několikadenní SAFARI do Egypta. Zahajte s námi potápěčskou sezónu tím nejlepším potápěním "za rohem". Navštívíme nejkrásnější útesy a vraky Rudého moře. U nás doma ještě zima, ale my v teple pod hladinou křišťálového moře teplého kolem 25 stupňů.

Kalendář plánových akcí

Kalendář plánových akcí

Chcete-li, abychom Vás kontaktovali sami...

Chcete-li, abychom vás kontaktovali sami, pošlete nám své telefonní číslo nebo e-mail a my se vám ozveme.

Váš telefon / e-mail: