nahoru
 

Účastí na některém z našich zájezdů přispějete na projekt: Záchrana mořských želv.

Pojeďte s námi na dovolenou, kterou vždy pečlivě připravujeme jak pro potápěče, tak i nepotápěče. V průběhu roku doplňujeme destinace a na žádosti přidáváme nové :-).


ItálieMexikoNorskoEgyptItálie
Norsko

Norsko - Norsko

7.1. - 14.1.2019 +/- 2 dny   Plavání s kosatkami, pozorování velryb a polární záře na severu Norska - Ostrov Kvaløya

Mexiko

Mexiko - Riviera Maya Yucatan

27.1.2019 - 8.2.2019    13 denní nejen potápěčský zájezd za teplem do ráje Úžasné potápění v jeskyních Yucatan Mexico, které jste mohli vidět zatím pouze ve filmu, potápění v Karibském moři, poznávání místní kultury a odpočinek v teple v zimních měsících. Poleťte se s námi vykoupat do teplých vod Karibského moře.  Naprosto nezapomenutelná dovolená pro potápěče, ale i nepotápěče.

Egypt

Egypt - Egypt Safari cesta za poznáváním vraků

21.03.-28.03.2019 +/- 2 dny dle dostupnosti letenek   Potápěčské několikadenní SAFARI do Egypta. Zahajte s námi potápěčskou sezónu tím nejlepším potápěním "za rohem". Navštívíme nejkrásnější útesy a vraky Rudého moře. U nás doma ještě zima, ale my v teple pod hladinou křišťálového moře teplého kolem 25 stupňů.

Itálie

Itálie - Elba

12.-19.7. 2019   Potápěčský sedmidenní zájezd na krásné lokality ostrova Elba nejen pro potápěče. Prázdniny na krásném ostrově? S potápěním? Italská Elba? Skvělá volba!!!

Itálie

Itálie - Elba

19.-26.7. 2019   Potápěčský sedmidenní zájezd na krásné lokality ostrova Elba nejen pro potápěče. Prázdniny na krásném ostrově? S potápěním? Italská Elba? Skvělá volba!!!

Kalendář plánových akcí

Kalendář plánových akcí

Chcete-li, abychom Vás kontaktovali sami...

Chcete-li, abychom vás kontaktovali sami, pošlete nám své telefonní číslo nebo e-mail a my se vám ozveme.

Váš telefon / e-mail: