nahoru
 

SCUBA SCHOOL INTERNATIONAL VZNIKLA Z VÁŠNĚ NĚKOLIKA NADŠENÝCH POTÁPĚČŮ, KTEŘÍ MĚLI V ÚMYSLU UMOŽNIT POTÁPĚNÍ S PŘÍSTROJEM KAŽDÉMU.

Již více než 40 let poskytuje trénink, potápěčské certifikace, vzdělávací možnosti pro potápěče, instruktory, potápěčská centra a resorty po celém světě. SSI vznikla v roce 1970 a expandovala a dnes zahrnuje více než 30 servisních center. Je zastoupena ve více než 110 zemích světa, na více jak 2 400 lokalitách po světě a má tištěné materiály ve 25 světových jazycích.

V potápěčském světě je SSI jméno, kterému můžete věřit, a my přisuzujeme tento úspěch našim nekompromisním standardům a metodice výcviku. Potápěčská škola NemoDiving splnila velmi přísná kritéria, aby se stala Dive centrem SSI.

MEZINÁRODNÍ UZNÁNÍ

Od 1. června 2010, je Scuba Schools International jednou z mála vzdělávacích agentur, které obdržely globální ISO certifikaci. Sedm SSI programů, pět pro potápěče a dva pro instruktory, je certifikováno podle mezinárodních standardů – ISO 11121 pro Try Scuba Diving, ISO 28401-1 až -3 pro Scuba Diver až po Dive Guide, ISO 11107 pro Enriched Air Nitrox a 28402-1 a -2 pro Dive Control Specialist a Open Water Instructor. Certifikační karty SSI s logem ISO kvality pro dané úrovně se připravují.

Kromě toho je SSI zakládajícím členem RSTC (Recreational Scuba Training Council) a je přítomna ve všech hlavních národních výborech k zajištění veškerých zájmů potápěčské komunity.

NAŠE GLOBÁLNÍ SÍŤ

JEDNOU Z NAŠICH NEJVĚTŠÍCH PŘEDNOSTÍ NAŠÍ ORGANIZACE JE NAŠE MEZINÁRODNÍ GLOBÁLNÍ SÍŤ SSI

Každá úroveň tohoto systému přispívá k celkovému úspěchu SSI, k ní přidruženým potápěčům a potápěčským centrům.

SSI International
Mezinárodní ústředí je místo, kde se vytvářejí veškeré důležité standardy SSI pro potápěčské certifikace a vzdělávání. Zde jsou sestavovány Výcvikové standardy, a zde jsou určovány dovednosti a techniky pro kurzy SSI. V ústředí také vznikají výukové materiály a za pomoci našich Servisních center jsou překládány do mnoha jazyků.

Globální servisní centra
SSI servisní centra dohlíží na potápěčská centra a potápěčské profesionály z vymezeného území.

Potápěčská centra a potápěčské resorty
Tito profesionálové provozují potápěčské školy pro potápěče, stejně tak jako poskytují různé potápěčské dovolené pro své klienty. Naše sít potápěčských center a resortů po světě, kde se můžete naučit potápět nebo rozšířit vaše potápěčské vzdělání a zkušenosti, je rozsáhlá

Naučte se potápět v systému SSI v potápěčské škole NemoDiving

Nejoblíbenější kurzy


Proč zvolit nás?Jsme potápěči s vášní pro podvodní svět - Máme za sebou stovky ponorů, potápěli jsme se v Česku i v mnoha mořích světa.

Víme, co potřebujete - Vyškolili jsme velké množství potápěčů a víme tedy přesně, co potřebují začínající i pokročilí potápěči vědět.

Přizpůsobíme se jak jen to půjde vašim časovým požadavkům.

Jsme na Facebooku