nahoru
 

Napsali o nás

Doporučují nás

Chtěla bych touto cestou poděkovat Honzovi a Markovi za skvělý přístup při potápěčském kurzu. Nápad byl mé kamarádky, takže jsem po pravdě ani netušila do čeho jdu a po první hodině jsem si říkala: ,,co to vůbec dělám?“ Připadala jsem si jako ,,lempl,, ale díky skvělému přístupu k nám méně šikovným :-) jsem se už po bazénech těšila na ponor v lomu a teď se těším na další a další zkušenost jak u nás ve vodách, tak i v zahraničí. Ještě jednou moc děkuji a už teď se těším na kurz AOWD (přesto že se bojím tmy :-D) a na vámi organizovaný výlet do Mexika. Hanka V.

Hanka Vršecká Niedobová
hanka.niedobova@seznam.cz

Safari Egypt 2016 aneb "PANE BOŽE, TO JE NÁDHERA!"
Zakončení mého prvního roku potápění se konalo v Egyptě. Byl to krásný zážitek.
Nádherné lokality a super parta lidí (potom křestu jsem si to málem rozmyslela!) udělá krásnou potapěčskou dovolenou. Potápění v noci, k vrákům, potápění s delfíny, mořská želva, nádherné a rozlehlé korálové zahrady s pestrým podvodním životem byl můj sen jako potápěče-začátečníka.
Člověk se každým ponorem lepší a pak může vychutnávat všechnu tu krásu a těším se až zase někam vyrazíme.

Za celý rok bych chtěla poděkovat hlavně mému instruktorovi Honzovi Judlovi, za trpělivost a že se snaží vyjít vždycky vstříc a celému Nemodiving. Slibuju, že se mě ještě dlouho nezbavíte. :D

Iveta Štětková

Děkujeme Honzovi za příkladné vedení potápěčského kurzu OWD a svatou trpělivost při výuce. Pevně věřím že takovou trpělivost bude mít Honza i na dalších ponorech s námi. Už teď přemýšlíme o zájezdu s NemoDiving.

Milan  a Bohunka

Milan Hanzlík
hanzlik.mail@gmail.com

Nejoblíbenější kurzy


Proč zvolit nás?Jsme potápěči s vášní pro podvodní svět - Máme za sebou stovky ponorů, potápěli jsme se v Česku i v mnoha mořích světa.

Víme, co potřebujete - Vyškolili jsme velké množství potápěčů a víme tedy přesně, co potřebují začínající i pokročilí potápěči vědět.

Přizpůsobíme se jak jen to půjde vašim časovým požadavkům.

Jsme na Facebooku