nahoru
 

Napsali o nás

Doporučují nás

NemoDiving?

!TOP 1!

Kurz OWD – naprostá profesionalita během celého kurzu (teorie, bazénová výuka, volná voda) od všech instruktorů. Nadstandardní péče, ochota, lidský přístup, pochopení, vytrvalost, klid a především extrémní důraz zaměřený na 100% bezpečnost při potápění. Z tohoto kurzu odcházíte fascinovaní, šťastní a plní zážitků s objevováním nového světa. Chci pokračovat dál... :)

Thank you very much...

Petra Votočková
petra.votockova@gmail.com

Děkuji NemoDiving, že jsem se mohl zúčastnit Safari Egypt 2017. Musím přiznat, že to byla jedna velká paráda. Člověk si vyzkoušel všechno, jak potápěni v akváriu s rybičkami a korály, tak trochu adrenalinu v proudech a ve větších vlnách a hlavně ty úžasné vraky. Naším průvodcem byl Ahmed Talal-sice trochu "blázen", ale v každém případě profesionál, který věděl kam nás všude vzít, takže jsem mohl vidět a zažít tu spoustu úžasných věci a hlavně mít s nim i tu srandu pod vodou.

Ještě jednou díky za hezky zážitky - NemoDiving v čele s Honzou Judlem mohu každému s klidným svědomím určitě doporučit.

Petr Pyskatý

Petr Pyskatý
pepy2252(at)gmail.com

NemoDiving byla skvělá volba a pod vedením Honzy jsem neměla ani tušení, co všechno se dá zvládnout. Díky jeho přístupu jsem se zbavila všech strachů a nejistot a poznala jsem, jak nádherný svět pod vodou může být. Honza byl pro vstup do podvodního světa tou nejlepší volbou a velmi trpělivým průvodcem.

Těším se na další rozšiřování znalostí a zkušenosti, které načerpám na akcích a zájezdech, které Honza pořádá.

Mirka Hofmanová
mirkahofmanova@seznam.cz

Nejoblíbenější kurzy


Proč zvolit nás?Jsme potápěči s vášní pro podvodní svět - Máme za sebou stovky ponorů, potápěli jsme se v Česku i v mnoha mořích světa.

Víme, co potřebujete - Vyškolili jsme velké množství potápěčů a víme tedy přesně, co potřebují začínající i pokročilí potápěči vědět.

Přizpůsobíme se jak jen to půjde vašim časovým požadavkům.

Jsme na Facebooku