nahoru
 

Napsali o nás

Doporučují nás

Chtěl bych poděkovat týmu NemoDiving za úžasné Egypt Safari na lodi Aphrodite , kterého jsem se zůžastnil v březnu 2019, kde jsem si mohl zlepšit své potápěčské dovednosti při 21 ponorech během jednoho týdne ( dokonalé vrakové ponory ), včetně certifikace AOWD pod vedením Honza Judl a ostatních zkušených instruktorů NemoDiving. Dále bych chtěl poděkovat personálu lodi Aphrodite, kteří se o nás nadstandartně starali od úžasného jídla až po potápěčský servis - prostě dokonalost.

 

Bylo to úžasné Safari a jsem rád, že jsem mohl poznat tak super partu lidí a užít si spoustu legrace.

 

S NemoDiving potápěčská škola kdykoliv kamkoliv

Vojtěch Janáč
janac.vojtech(at)seznam.cz

Ponor v Chorvatsku byl úžasný hned z mnoha důvodů. Sic nám počasí moc nepřálo, ale to vůbec nikoho neodradilo a všechny ponory jsme si náramně užili. Skvělá parta lidí se postarala o dobrou zábavu a instruktor o bezpečnost. Cítil jsem se dobře a i když to byl první ponor ve volné vodě, neměl jsem nejmenší obavy nebo pochybnosti. Ač se může zdát, že je v Chorvatsku moře téměř prázdné, viděli jsme spousty různých mořských živočichů i rostlin.

Tomáš Rejka
tomas.rejka@seznam.cz

Kdyby se mě před půl rokem někdo zeptal co já a potápění, tak bych se zasmál a odpověď by byla: „Nikdy!!“ A teď? Díky kurzu od NemoDiving a Honzovi bych byl nejraději pod vodou minimálně každý weekend :-) Honza mi pomohl překonat můj strach z „vody“ a ukázal mi, že to je dole vlastně moc super! Proto už se těším na všechny výlety, které s NemoDiving budu velice rád podnikat. Mimo jiné jsme za tu velmi krátkou chvíli, co se okolo potápění točíme, poznali spoustu super lidí a za to moc děkuji!

Michal Vršecký
michal.vrsecky@email.cz

Nejoblíbenější kurzy


Proč zvolit nás?Jsme potápěči s vášní pro podvodní svět - Máme za sebou stovky ponorů, potápěli jsme se v Česku i v mnoha mořích světa.

Víme, co potřebujete - Vyškolili jsme velké množství potápěčů a víme tedy přesně, co potřebují začínající i pokročilí potápěči vědět.

Přizpůsobíme se jak jen to půjde vašim časovým požadavkům.

Jsme na Facebooku