nahoru
 

Napsali o nás

Doporučují nás

Potápění na Safari v Egyptě bylo úžasné

Tadeáš Judl
tadeas.judl(at)gmail.com

Kdybych měl NemoDiving poslat jedním slovem, byl by to - Paternalismus. 

Měl jsem skvělý pocit otcovského přístupu k nám všem. Zejména od zakladatele NemoDiving- Honza Judl. Kdyby se Vám cokoli stalo a tím nemyslím jen pod vodou nebo ve smyslu potápění, tak tohoto skvělého muže by jste chtěli mít vedle sebe.

Daniel Janáč
janacdaniel@gmail.com

Slyšela jsem, že potápění je sport, kde si všichni pomáhají a navzájem se podporují.

Nejsem si jistá, že to tak je úplně všude, ale v NemoDiving to funguje na sto procent.

Jako začínající potápěč se cítíte být součástí velké rodiny prakticky od prvního momentu. Celé to vede “taťka” Jeňa Judl, který vás se svým týmem provede potápěčskými nástrahami s profesionálním přístupem okořeněným pořádnou dávkou humoru.

Nejčerstvější zkušenosti a zážitky jsme si přivezli ze Safari v Egyptě. Ani nevím, který superlativ použít dřív. Skvělá loď M/Y Aphrodite, kde se o vás desetičlenná posádka stará od rána do večera. Výborná kombinace potápění, odpočinku, skvělého jídla, moře, sluníčka a v neposlední řadě super atmosféry…

Z rodinných dovolených jsem už vyrostla, ale s NemoDiving rodinou vyrazím kdykoliv a moc ráda… J

Kateřina Malá
kjaterina(at)seznam.cz

Nejoblíbenější kurzy


Proč zvolit nás?Jsme potápěči s vášní pro podvodní svět - Máme za sebou stovky ponorů, potápěli jsme se v Česku i v mnoha mořích světa.

Víme, co potřebujete - Vyškolili jsme velké množství potápěčů a víme tedy přesně, co potřebují začínající i pokročilí potápěči vědět.

Přizpůsobíme se jak jen to půjde vašim časovým požadavkům.

Jsme na Facebooku