nahoru
 

Napsali o nás

Doporučují nás

Ahoj všem. Nám se zkušební ponor moc líbil, instruktor Honza se nám skvěle věnoval a všechno vysvětlil, takže nebylo čeho se bát :) Vyzkoušeli jsme si, jaké to je být pod vodou v plné potápěčské výstroji a rozhodně to byl super zážitek, který můžeme všem doporučit :)

Tereza Valášková a Radek Kaplan
tvalaskova@seznam.cz

V dubnu 2016 jsem k narozeninám obdržela kurz OWD u NemoDiving. V září 2016 jsem se už stala certifikovanou potápěčkou na ukončení kurzu OWD v Chorvatsku. Celý kurz byl perfektně profesionálně vedený, vždy jsem měla dostatek informací, materiálů, vždy se mi na vše dostalo odpovědí. Ponory byly bezvadný,ať v bazénu nebo na volné vodě v Chorvatsku. Honza Judl je velmi klidný instruktor, který ale nedá nikomu nic "zadarmo". Oceňuji hlavně to, že ač mám z vody zdravý respekt, tak vše proběhlo v klidu a bez větších nervů. Jsem ráda, že jsem kurz absolvovala právě s Honzou a potápěčskou školou NemoDiving a protože chci pokračovat, tak určitě se vrátím k osvědčené značce.

Jitka Češková
jitkaceskova@seznam.cz

Díky NemoDiving a Honzovi jsem se mohl poprvé s přístrojem potápět v moři a bylo to fantastické. Sešla se tam dobrá parta a společně si tak užili prodloužený víkend. Taky jsem tam doufám poznal Buddyho, takže se spolu zkusíme potápět dál a to je super.
Samozřejmě se s Honzou a NemoDiving potkáme u AOWD kurzu a doufám i dalších ponorů. NemoDiving v čele s instruktorem Honzou mohu určitě doporučit.
Ještě jednou díky…
 

Petr Pyskatý
pepy2252@gmail.com

Nejoblíbenější kurzy


Proč zvolit nás?Jsme potápěči s vášní pro podvodní svět - Máme za sebou stovky ponorů, potápěli jsme se v Česku i v mnoha mořích světa.

Víme, co potřebujete - Vyškolili jsme velké množství potápěčů a víme tedy přesně, co potřebují začínající i pokročilí potápěči vědět.

Přizpůsobíme se jak jen to půjde vašim časovým požadavkům.

Jsme na Facebooku