nahoru
 

Napsali o nás

Doporučují nás

Výcvik s NemoDiving byl naprosto profesionální, přátelský a zábavný. Dal mi mnoho informací a celkově jsem si kurz OWD velmi užil. Chtěl bych poděkovat za super přístup všech instruktorů a nejvíc Honzovi Judlovi. Jeho profesionální přístup je příkladem celému týmu.

Petr Švrčula
svrcula.p(at)gmail.com

Už to budou dva roky, kdy jsem rozhodla, proč nezkusit něco nového a nepodívat se taky na ten náš svět z té mokré strany :-).

Po prvních peripetiích, kdy mě už ve 3. metrech chytaly uši apod. jsem si řekla, že to nedám a že na to prostě nemám.

Po velké dávce odvahy, kterou mi Honza svým klidným a trpělivým přístupem dodal (a věřím, že někdy je to s námi studenty dost obtížné a vyčerpávající :-)), šlo všechno hned líp a já se rozhodla to nevzdat.

Nakonec jsem letos již po druhé absolvovala potápěčský zájezd do Egypta, který byl jednou z mých nejlepších dovolených. Skvělá parta, skvělý instruktor, skvělí průvodci, skvělý a profesionální přístup posádky na lodi a především skvělé zážitky, i když ty mořské vlny byly někdy jakože fááákt velký :-).

Díky Honzově optimismu a báječným lidem, kteří se kolem Honzy pohybují, jsem poznala i životního partnera a partu kamarádů, kterých si moc vážím a trávíme s nimi čas i mimo potápění :-).

Potápěčskou školu NemoDiving mohu jen doporučit!!!

Honzo DÍKY :-*

Michaela Pohůnková
pohunkova.m@seznam.cz

Tímto bych chtěl poděkovat NemoDiving za úžasné týdenní Egyptské potápěčské safari pořádané od 18.11. do 25.11.2017

Velmi rád se budu i nadále účastnit dalších zájezdů s NemoDiving.

Děkuji Oto Balon

Oto Balon
luckyota(at)seznam.cz

Nejoblíbenější kurzy


Proč zvolit nás?Jsme potápěči s vášní pro podvodní svět - Máme za sebou stovky ponorů, potápěli jsme se v Česku i v mnoha mořích světa.

Víme, co potřebujete - Vyškolili jsme velké množství potápěčů a víme tedy přesně, co potřebují začínající i pokročilí potápěči vědět.

Přizpůsobíme se jak jen to půjde vašim časovým požadavkům.

Jsme na Facebooku