nahoru
 

Napsali o nás

Doporučují nás

Na kurz potápění jsem se přihlásil aniž bych o tomto sportu něco věděl. A s čím jsem se setkal... Přátelská atmosféra a profesionální přístup s důrazem na bezpečí účastníků kurzu OWD. Honzova trpělivost s žáky při osvojování základních potápěčských dovedností je prostě nepředstavitelná. Při ponorech venku zajímavý a zábavný kolektiv. Prostě fajn parta. Získání licence OWD mi otevřelo dveře k prozkoumání mořské fauny na Filipínách, vraků lodí z druhé světové války, nebo třeba do Museo Atlantico soch na dně oceánu na jihu Lanzarote a to hlavně díky potápěčské škole NemoDiving, kterou mohu všem doporučit.

Viktor Bajgar
viktorbajgar@seznam.cz

Už to budou dva roky, kdy jsem rozhodla, proč nezkusit něco nového a nepodívat se taky na ten náš svět z té mokré strany :-).

Po prvních peripetiích, kdy mě už ve 3. metrech chytaly uši apod. jsem si řekla, že to nedám a že na to prostě nemám.

Po velké dávce odvahy, kterou mi Honza svým klidným a trpělivým přístupem dodal (a věřím, že někdy je to s námi studenty dost obtížné a vyčerpávající :-)), šlo všechno hned líp a já se rozhodla to nevzdat.

Nakonec jsem letos již po druhé absolvovala potápěčský zájezd do Egypta, který byl jednou z mých nejlepších dovolených. Skvělá parta, skvělý instruktor, skvělí průvodci, skvělý a profesionální přístup posádky na lodi a především skvělé zážitky, i když ty mořské vlny byly někdy jakože fááákt velký :-).

Díky Honzově optimismu a báječným lidem, kteří se kolem Honzy pohybují, jsem poznala i životního partnera a partu kamarádů, kterých si moc vážím a trávíme s nimi čas i mimo potápění :-).

Potápěčskou školu NemoDiving mohu jen doporučit!!!

Honzo DÍKY :-*

Michaela Pohůnková
pohunkova.m@seznam.cz

V zime jsem zvazoval kde si s Klarkou udelame potapecsky kurz OWD, projizdel sem x potapecskych vycvikovych firem az jsem narazil na NEMODIVING a byla to trefa do cerneho!Nic lepsiho jsem nemohl najit.Jiz po prvnim emailu s hlavnim instrutorem Honzou Judlem jsem mel jasno.Naprosto profesionalni pristup s velkou zodpovednosti, skvelym humorem a rodinou atmosferou!Ano to je Nemodiving v cele Honza Judl s perfektnimi instruktory Tomáš Rejka Tomas Klaput Ladislav Širl Karel Lukáš Jakub Bažant prosli jsme postupne pod rukama vsech jmenovanych a naucit potapet desetiletou holcicku uz chce velkou odvahu!Klobouk dolu pred vasi praci a nervami s nami :-) od vsech jsme se necemu priucili a od srdce zasmali, byli jste jednim slovem boziii.Moc Vam za to dekujeme a tesime se na dalsi setkani s Vami ❤

Lukáš Mandík

Nejoblíbenější kurzy


Proč zvolit nás?Jsme potápěči s vášní pro podvodní svět - Máme za sebou stovky ponorů, potápěli jsme se v Česku i v mnoha mořích světa.

Víme, co potřebujete - Vyškolili jsme velké množství potápěčů a víme tedy přesně, co potřebují začínající i pokročilí potápěči vědět.

Přizpůsobíme se jak jen to půjde vašim časovým požadavkům.

Jsme na Facebooku