nahoru
 

Napsali o nás

Doporučují nás

Chtěl bych poděkovat týmu NemoDiving za úžasné Egypt Safari na lodi Aphrodite , kterého jsem se zůžastnil v březnu 2019, kde jsem si mohl zlepšit své potápěčské dovednosti při 21 ponorech během jednoho týdne ( dokonalé vrakové ponory ), včetně certifikace AOWD pod vedením Honza Judl a ostatních zkušených instruktorů NemoDiving. Dále bych chtěl poděkovat personálu lodi Aphrodite, kteří se o nás nadstandartně starali od úžasného jídla až po potápěčský servis - prostě dokonalost.

 

Bylo to úžasné Safari a jsem rád, že jsem mohl poznat tak super partu lidí a užít si spoustu legrace.

 

S NemoDiving potápěčská škola kdykoliv kamkoliv

Vojtěch Janáč
janac.vojtech(at)seznam.cz

Po loňském Safari jsem si na to letošní dala za cíl kromě jiného vidět taky mořskou želvu. Mise splněna na jedničku.

Teď už jenom vymyslet cíl na příště. Moc díky Nemo Diving, bylo to super, super, super a ještě jednou super 

Radka Jelínková
admin(at)gurmeko.eu

Na doporučení přátel jsme si zakoupili kurz potápění u potápěčské školy NemoDiving. První kurz OWD, kterým jsme prošli, nás uchvátil natolik, že jsme se rozhodli pokračovat dalším a za 14 dní odjíždíme s NemoDiving na naše první potápěčské safari v Egyptě. Velmi se těšíme, že konečně zúročíme znalosti získané v kurzu a prohloubíme své potápěčské dovednosti. Velké díky patří především Honzovi Judlovi, který je skvělým průvodcem ve světě potápění, ale také jeho celému týmu. Kurzy jsou vedeny velmi profesionálně, ale také podporujícím a klidným přístupem v přátelském prostředí,které Vás provází také na dalších akcích a setkáních. ,,Nemorodina", do které jsme byli přijati, se tak díky tomu všemu úspěšně rozrůstá a rozvíjí.

Děkujeme a těm, kdo uvažují kde začít, potápěčskou školu Nemodiving doporučujeme.Honza a Katka

Kateřina Slovanová
SlovanovaKatka(at)seznam.cz

Nejoblíbenější kurzy


Proč zvolit nás?Jsme potápěči s vášní pro podvodní svět - Máme za sebou stovky ponorů, potápěli jsme se v Česku i v mnoha mořích světa.

Víme, co potřebujete - Vyškolili jsme velké množství potápěčů a víme tedy přesně, co potřebují začínající i pokročilí potápěči vědět.

Přizpůsobíme se jak jen to půjde vašim časovým požadavkům.

Jsme na Facebooku