nahoru
 

Napsali o nás

Doporučují nás

Potápěčský výlet s NemoDiving do Chrovatska na ostrov Murter na základnu FunDiving byl jedním slovem parádní. Nejen, že se sešla výborná parta, ale parádně vyšlo i počasí a ponory byly luxusní :-) No a vzhledem k tomu, že jsme v moři kromě spousty rybiček potkali i „torpédo“, nedá se tomuto zájezdu vytknout ani jedna věc :-)

Michal Vršecký
michal.vrsecky@email.cz

Dobrý den Honzo, chtěla bych Vám tímto poděkovat za Vaši instruktáž k potápěčskému kurzu,kterého jsem se účastnila.  Veškerá výuka a profesionální přístup byly nad rámec spokojenosti. Kurz splnil mé očekávání a nadšení pro potápění se ještě prohloubilo. Děkuji za hezké zážitky spojené s potápěním. Absolvování kurzu pod záštitou potápěčské školy NemoDiving vřele doporučuji.

Jana Valerová
janca2val@seznam.cz

V dubnu 2016 jsem k narozeninám obdržela kurz OWD u NemoDiving. V září 2016 jsem se už stala certifikovanou potápěčkou na ukončení kurzu OWD v Chorvatsku. Celý kurz byl perfektně profesionálně vedený, vždy jsem měla dostatek informací, materiálů, vždy se mi na vše dostalo odpovědí. Ponory byly bezvadný,ať v bazénu nebo na volné vodě v Chorvatsku. Honza Judl je velmi klidný instruktor, který ale nedá nikomu nic "zadarmo". Oceňuji hlavně to, že ač mám z vody zdravý respekt, tak vše proběhlo v klidu a bez větších nervů. Jsem ráda, že jsem kurz absolvovala právě s Honzou a potápěčskou školou NemoDiving a protože chci pokračovat, tak určitě se vrátím k osvědčené značce.

Jitka Češková
jitkaceskova@seznam.cz

Nejoblíbenější kurzy


Proč zvolit nás?Jsme potápěči s vášní pro podvodní svět - Máme za sebou stovky ponorů, potápěli jsme se v Česku i v mnoha mořích světa.

Víme, co potřebujete - Vyškolili jsme velké množství potápěčů a víme tedy přesně, co potřebují začínající i pokročilí potápěči vědět.

Přizpůsobíme se jak jen to půjde vašim časovým požadavkům.

Jsme na Facebooku