nahoru
 

Napsali o nás

Doporučují nás

Na doporučení přátel jsme si zakoupili kurz potápění u potápěčské školy NemoDiving. První kurz OWD, kterým jsme prošli, nás uchvátil natolik, že jsme se rozhodli pokračovat dalším a za 14 dní odjíždíme s NemoDiving na naše první potápěčské safari v Egyptě. Velmi se těšíme, že konečně zúročíme znalosti získané v kurzu a prohloubíme své potápěčské dovednosti. Velké díky patří především Honzovi Judlovi, který je skvělým průvodcem ve světě potápění, ale také jeho celému týmu. Kurzy jsou vedeny velmi profesionálně, ale také podporujícím a klidným přístupem v přátelském prostředí,které Vás provází také na dalších akcích a setkáních. ,,Nemorodina", do které jsme byli přijati, se tak díky tomu všemu úspěšně rozrůstá a rozvíjí.

Děkujeme a těm, kdo uvažují kde začít, potápěčskou školu Nemodiving doporučujeme.Honza a Katka

Kateřina Slovanová
SlovanovaKatka(at)seznam.cz

Děkuji za profesionální přístup Honzy Judla a vedení kurzu OWD, který předčil mé očekávání a už teď se nemohu dočkat dalších ponorů. Těším se na jaro a další objevování podvodního světa i na skvělou bandu potápěčů z NemoDiving :-) !

Jakub Škácha
skacha@svetit.cz

Díky NemoDiving a Honzovi jsem se mohl poprvé s přístrojem potápět v moři a bylo to fantastické. Sešla se tam dobrá parta a společně si tak užili prodloužený víkend. Taky jsem tam doufám poznal Buddyho, takže se spolu zkusíme potápět dál a to je super.
Samozřejmě se s Honzou a NemoDiving potkáme u AOWD kurzu a doufám i dalších ponorů. NemoDiving v čele s instruktorem Honzou mohu určitě doporučit.
Ještě jednou díky…
 

Petr Pyskatý
pepy2252@gmail.com

Nejoblíbenější kurzy


Proč zvolit nás?Jsme potápěči s vášní pro podvodní svět - Máme za sebou stovky ponorů, potápěli jsme se v Česku i v mnoha mořích světa.

Víme, co potřebujete - Vyškolili jsme velké množství potápěčů a víme tedy přesně, co potřebují začínající i pokročilí potápěči vědět.

Přizpůsobíme se jak jen to půjde vašim časovým požadavkům.

Jsme na Facebooku