nahoru
 

Napsali o nás

Doporučují nás

Přihlásil jsem se do kurzu pokročilého potápění AOWD a přístup této školy se nedá popsat. Vše v klidu, v pohodě a bez zbytečného stresu. Vše je zaměřeno hlavně na bezpečnost a pohodu. Potápění mě teď baví ještě víc a tak jsem se stal součástí týmu NemoDiving.

Marko Iglić
marko.iglic@gmail.com

Díky NemoDiving a Honzovi jsem se mohl poprvé s přístrojem potápět v moři a bylo to fantastické. Sešla se tam dobrá parta a společně si tak užili prodloužený víkend. Taky jsem tam doufám poznal Buddyho, takže se spolu zkusíme potápět dál a to je super.
Samozřejmě se s Honzou a NemoDiving potkáme u AOWD kurzu a doufám i dalších ponorů. NemoDiving v čele s instruktorem Honzou mohu určitě doporučit.
Ještě jednou díky…
 

Petr Pyskatý
pepy2252@gmail.com

Chtěla bych velice poděkovat celému týmu NemoDiving za úžasný a profesionální přístup při absolvování kurzu OWD. Od učebny přes výcvik v bazénu až po ponory v lomu Bořená hora jsem si to opravdu naplno užila. Klukům jsem maximálně důvěřovala, jsou to profíci na svém místě a věřím, že se ještě potkáme! Takže ještě jednou děkuji konkrétně Tomášovi, Láďovi, Karlovi, Kubovi v čele s Honzou Judlem - jste prostě nej!

Michaela Zaňková
michaela(at)zankova.cz

Nejoblíbenější kurzy


Proč zvolit nás?Jsme potápěči s vášní pro podvodní svět - Máme za sebou stovky ponorů, potápěli jsme se v Česku i v mnoha mořích světa.

Víme, co potřebujete - Vyškolili jsme velké množství potápěčů a víme tedy přesně, co potřebují začínající i pokročilí potápěči vědět.

Přizpůsobíme se jak jen to půjde vašim časovým požadavkům.

Jsme na Facebooku