nahoru
 

Napsali o nás

Doporučují nás

Potápění na Safari v Egyptě bylo úžasné

Tadeáš Judl
tadeas.judl(at)gmail.com

Chtěl bych poděkovat potápěčské škole NemoDiving a firmě ESAVA, za přípravu rescue kurzu. Po absolvování tohoto kurzu si troufám tvrdit, že jsem připraven řešit krizové situace, které se mohou stát jak ve vodě (pod vodou), tak na souši. Navzdory tomu doufám, že tyto znalosti nebudu muset v praxi nikdy použít.

Michal Vršecký
Michal.Vrsecky@email.cz

Zkušební ponor v potápěčské jámě v Čestlicích s Honzou Judlem-instruktorem potápění – nevím, jestli se z manžela a syna nakonec stanou potápěči, ale než ten menší – šestiletý doroste do věku, kdy zvládne kurs, bude vymýšlet, jak by to šlo udělat, aby to mohlo být hned teď! Moc jsme si to užili – muži v neoprenech pod vodou a já s malou dcerou u oken do jámy. Instruktor Honza je hodný a vtipný (podle syna), za mě mu moc děkuji za ochotu při domlouvání ponoru a za klid, který z něj sálal na naši hektickou rodinu.
Děkujeme!

Zdena Riegrová
zdenariegrova@email.cz

Nejoblíbenější kurzy


Proč zvolit nás?Jsme potápěči s vášní pro podvodní svět - Máme za sebou stovky ponorů, potápěli jsme se v Česku i v mnoha mořích světa.

Víme, co potřebujete - Vyškolili jsme velké množství potápěčů a víme tedy přesně, co potřebují začínající i pokročilí potápěči vědět.

Přizpůsobíme se jak jen to půjde vašim časovým požadavkům.

Jsme na Facebooku