nahoru
 

Napsali o nás

Doporučují nás

Děkuji NemoDiving, že jsem se mohl zúčastnit Safari Egypt 2017. Musím přiznat, že to byla jedna velká paráda. Člověk si vyzkoušel všechno, jak potápěni v akváriu s rybičkami a korály, tak trochu adrenalinu v proudech a ve větších vlnách a hlavně ty úžasné vraky. Naším průvodcem byl Ahmed Talal-sice trochu "blázen", ale v každém případě profesionál, který věděl kam nás všude vzít, takže jsem mohl vidět a zažít tu spoustu úžasných věci a hlavně mít s nim i tu srandu pod vodou.

Ještě jednou díky za hezky zážitky - NemoDiving v čele s Honzou Judlem mohu každému s klidným svědomím určitě doporučit.

Petr Pyskatý

Petr Pyskatý
pepy2252(at)gmail.com

Pod vodou je svět hezčí a klidnější. Za toto poznání děkuji klukům z NemoDiving, kteří mě do něj zasvětili, a tak splnili jeden z mnohých snů. Kurzem OWD to určitě nekončí, takže si myslím, že se ještě uvidíme. Jestli máte strach z lidí a vody, tak tady ho mít nemusíte. Voda je uvolňující a kluci jsou super, takže no stres. A hurá do toho. 

PS: Jen jsem tajně doufal, že na teorii budeme koukat na Nema a my se místo toho fakt učili. 

Petr Toman
fototoman(at)gmail.com

Ahoj Honzo,

Týden s NemoDiving v Egyptě - Safari byl dvěma slovy neuvěřitelný zážitek. Skvělé jídlo, super parta, ale

hlavně to pod tou vodou - senzace. Kdo zvažujete zda s potápěním začít tak za mě jednoznačně NemoDiving,

Skvělé akce, perfektní tým v čele s Honzou Judlem a hlavně pořád sranda.

 

Kateřina Veselá
katerina86@email.cz

Nejoblíbenější kurzy


Proč zvolit nás?Jsme potápěči s vášní pro podvodní svět - Máme za sebou stovky ponorů, potápěli jsme se v Česku i v mnoha mořích světa.

Víme, co potřebujete - Vyškolili jsme velké množství potápěčů a víme tedy přesně, co potřebují začínající i pokročilí potápěči vědět.

Přizpůsobíme se jak jen to půjde vašim časovým požadavkům.

Jsme na Facebooku