nahoru
 

Napsali o nás

Doporučují nás

Kdyby se mě před půl rokem někdo zeptal co já a potápění, tak bych se zasmál a odpověď by byla: „Nikdy!!“ A teď? Díky kurzu od NemoDiving a Honzovi bych byl nejraději pod vodou minimálně každý weekend :-) Honza mi pomohl překonat můj strach z „vody“ a ukázal mi, že to je dole vlastně moc super! Proto už se těším na všechny výlety, které s NemoDiving budu velice rád podnikat. Mimo jiné jsme za tu velmi krátkou chvíli, co se okolo potápění točíme, poznali spoustu super lidí a za to moc děkuji!

Michal Vršecký
michal.vrsecky@email.cz

Chci moc poděkovat Honzíkovi v rámci zvyšování kvalifikace na AOWD za krásné tři ponory na oblíbeném vraku SS Thistlegorm – za noční ponor, za denní ponor do třiceti metrů, kdy jsme také pohladili vyleštěnou nábojnici pro štěstí z roku 1929 a za svůj první padesátý ponor při výletě na severo-jižní vrakové cestě v Egyptě. Těším se s NemoDiving na další hezké ponory!!

Olga Juračáková
olga.juracakova@gmail.com

Chtěl bych poděkovat potápěčské škole NemoDiving a firmě ESAVA, za přípravu rescue kurzu. Po absolvování tohoto kurzu si troufám tvrdit, že jsem připraven řešit krizové situace, které se mohou stát jak ve vodě (pod vodou), tak na souši. Navzdory tomu doufám, že tyto znalosti nebudu muset v praxi nikdy použít.

Michal Vršecký
Michal.Vrsecky@email.cz

Nejoblíbenější kurzy


Proč zvolit nás?Jsme potápěči s vášní pro podvodní svět - Máme za sebou stovky ponorů, potápěli jsme se v Česku i v mnoha mořích světa.

Víme, co potřebujete - Vyškolili jsme velké množství potápěčů a víme tedy přesně, co potřebují začínající i pokročilí potápěči vědět.

Přizpůsobíme se jak jen to půjde vašim časovým požadavkům.

Jsme na Facebooku