nahoru
 

O POTÁĚPČSKÉ ŠKOLE NEMODIVING

Škola Nemodiving poskytuje úplné spektrum potápěčských kurzů pro začátečníky i pokročilé. Naše studenty školíme také v technickém potápění a zkušenějším potápěčům, kteří se ale delší dobu nepotápěli, umožňujeme kondiční ponory.

Naši instruktoři ve vodě prakticky žijí a vyškolili už stovky potápěčů, takže vědí naprosto přesně, co potřebujete vědět a co se potřebujete naučit, abyste se potápěli bezpečně, s elegancí a hlavně, abyste si to užili. Doporučení si můžete přečíst na stránce napsali o nás.

Kde učíme potápění?

Teorii je vás můžeme naučit u vás doma, ve vaší kanceláři nebo u nás na Praze 10 (Pražská 16). Výcvik na uzavřené vodě probíhá bazénech v Praze včetně potápěčské jámy v Čestlicích. Potápění ve volné vodě učíme v lomech okolo Prahy (Bořená Hora, Horní Cerekev) nebo na našich zájezdech u moře. (Chorvatsko, Egypt, ….. )

Co učíme?

Naučíme Vás bezpečně se potápět. A to vše podle standardů SSI, případně podle IANTD. Pokud Vám to nic neříká, tak nezoufejte, vše Vám samozřejmě vysvětlíme.

Čím platíte?

No nejlépe penězi :-). Můžete platit v hotovosti, ale po domluvě je možno platit i převodem nebo poukázkami Sodexo Flexi Pass. Při platbě poukázkami není možno uplatnit jakoukoliv případnou slevu.

Námi vyškolení potápěči jsou nejen z Prahy jako my, ale i z ostatních míst Čech i Slovenska. Občas k nám zabloudí na kurz i klienti z Ruska, Německa a Rakouska.

Praha: 201 studentůBrno: 22 studentůKarviná: 6 studentůOstrava: 6 studentůKošice: 6 studentůZvolen: 2 studentiČadca: 3 studentiMichalovce: 1 studentBošany: 1 studentPartizánské: 1 studentBášť: 1 studentBechyně: 1 studentBenešov: 1 studentBezno: 1 studentBlovice: 1 studentBroumov: 2 studentiBystřice: 1 studentČáslav: 4 studentiČelákovice: 2 studentiČerčany: 1 studentČeská Lípa: 1 studentDětmarovice: 1 studentDobřichovice: 1 studentDoksany: 1 studentDřínov: 1 studentHavířov: 1 studentHavlíčkův Brod: 1 studentHeřmanova Huť: 2 studentiHoroměřice: 1 studentHořovice: 3 studentiHostivice: 1 studentHradec Králové: 20 studentůHumpolec: 1 studentHvožďany: 2 studentiCheb: 1 studentChocerady: 1 studentChotěboř: 1 studentChotusice: 2 studentiChrást: 1 studentJankov: 1 studentJesenice: 2 studentiKarlštejn: 1 studentKladno: 4 studentiKlenovice na Hané: 1 studentKněževes: 1 studentKolín: 1 studentKostelec: 1 studentKralupy nad Vltavou: 1 studentKrásná Lípa: 1 studentKrnov: 2 studentiKutná Hora: 5 studentůLanškroun: 1 studentLiberec: 1 studentLitoměřice: 1 studentLouny: 2 studentiMeziboří: 1 studentMilevsko: 1 studentMilovice: 1 studentMladá Boleslav: 1 studentMnichovice: 1 studentModlany: 1 studentMoravany: 2 studentiMost: 1 studentMostek: 1 studentNová Paka: 1 studentNový Jičín: 1 studentNymburk: 1 studentOlomouc: 1 studentOpočno: 1 studentPardubice: 9 studentůPísek: 1 studentPlzeň: 6 studentůPoděbrady: 1 studentPráchovice u Dašic: 1 studentPřerov: 5 studentůPříbram: 6 studentůRakovník: 1 studentRočov: 2 studentiŘevnice: 1 studentSlaný: 1 studentSlapy: 1 studentSlatina: 1 studentSlavkov: 1 studentSlušovice: 1 studentSokolov: 1 studentSrch: 1 studentStrakonice: 1 studentSvatava: 1 studentŠpindlerův Mlýn: 2 studentiTábor: 3 studentiTochovice: 1 studentTřebihošť: 1 studentTuřany: 1 studentTýn nad Vltavou: 2 studentiUnhošť: 3 studentiÚstí nad Labem: 17 studentůÚvaly: 2 studentiVarnsdorf: 1 studentVelká Bystřice: 2 studentiVelká Dobrá: 1 studentVlašim: 1 studentVsetín: 1 studentVšestary: 2 studentiVšetaty: 1 studentZdice: 1 student

Praha: 201 studentů
Brno: 22 studentů
Hradec Králové: 20 studentů
Ústí nad Labem: 17 studentů
Pardubice: 9 studentů

Nejoblíbenější kurzy


Proč zvolit nás?Jsme potápěči s vášní pro podvodní svět - Máme za sebou stovky ponorů, potápěli jsme se v Česku i v mnoha mořích světa.

Víme, co potřebujete - Vyškolili jsme velké množství potápěčů a víme tedy přesně, co potřebují začínající i pokročilí potápěči vědět.

Přizpůsobíme se jak jen to půjde vašim časovým požadavkům.

Jsme na Facebooku