nahoru
 
 

Buddy Watcher

03.03. 2016

Buddy Watcher - zlepšená komunikace pod vodou.

Kdo by neznal situaci, kdy potřebujete svého buddyho pod vodou na něco upozornit. Hejno barakud, žralok nebo jen malý koník, kterého právě buddy přehlédl. Máme několik možností. Buď rychle doplavat buddyho ( a koníka už nenajít ) nebo "mlátit" něčím do láhve a nebo použít elektronický komunikátor Buddy Watcher.  Malý přístroj velikosti potápěčského počítače, který vás pomocí vibrací - tedy diskrétně bez rušení ostatních potápěčů a živočichů - upozorní, že váš buddy po vás něco chce. Stejně tak dokážete na sebe upozornit v případě nouze. Tato novinka v žádném případě nenahrazuje nutnost udržování buddy týmu, ale významnou měrou pomáhá komunikovat mezi potápěči. K dispozici je i verze pro potápěčské průvodce a instruktory, kdy jediným stisknutím velkého tlačítka upoutáte pozornost celé skupiny. NemoDiving má výhradní zastoupení pro Českou republiku a objednávat ho můžete na našem eshopu MilujemePotápění.

Novinky

Nejoblíbenější kurzy


Proč zvolit nás?Jsme potápěči s vášní pro podvodní svět - Máme za sebou stovky ponorů, potápěli jsme se v Česku i v mnoha mořích světa.

Víme, co potřebujete - Vyškolili jsme velké množství potápěčů a víme tedy přesně, co potřebují začínající i pokročilí potápěči vědět.

Přizpůsobíme se jak jen to půjde vašim časovým požadavkům.

Jsme na Facebooku