nahoru
NemoDiving - škola potápění
SSI - Scuba School International DAN Europe - pojištění pro potápěče
 
 
 
 

  
 

NemoDiving - škola potápění

+420 603 418 854

 

E-shop pro potápěče

 
E-shop pro potápěče

Připravili jsme pro Vás obchod, který není běžným a kterých není mnoho. Nehledejte zde tisíce položek, ze kterých si nemůžete vybrat. Nehledejte zde úžasně nízké ceny, které často vznikají na úkor kvality zboží. V našem obchodě najdete pouze to potápěčské zboží, které my sami používáme a proto ho doporučujeme i našim potápěčům, kamarádům, známým a v neposlední řadě i úspěšným studentům naší potápěčské školy NemoDiving.cz. Pokud zde zůstanete a něco si zde objednáte, děkujeme. Pokud ne, děkujeme za návštěvu a přejeme Vám mnoho potápěčských zážitků.

Dárkový poukaz

 
Dárkový poukaz

Nevíte, co koupit svým blízkým k narozeninám, svátku nebo pod stromeček? Udělejte radost netradičním dárkem. Překvapte je netradičním dárkem v podobě dárkového poukazu na potápěčský kurz od NemoDiving.

 

 

Kalendář plánových akcí

Doporučují nás"NemoDiving není jen potapěčská škola, kde získáte OWD, ale skupina fajnových lidí. Potápění je pro ně jak koníček tak i životní styl. Už při teorii si připadáte jako doma. Při prvním ...

Tomáš Vodenka
tomas.vodenka(at)inventi.cz

Nejoblíbenější kurzy


Proč zvolit nás?Jsme potápěči s vášní pro podvodní svět - Máme za sebou stovky ponorů, potápěli jsme se v Česku i v mnoha mořích světa.

Víme, co potřebujete - Vyškolili jsme velké množství potápěčů a víme tedy přesně, co potřebují začínající i pokročilí potápěči vědět.

Přizpůsobíme se jak jen to půjde vašim časovým požadavkům.

Jsme na Facebooku