nahoru
 

Napsali o nás

Doporučují nás

Zájezdy s potápěčskou školou NemoDiving jsou vždy velmi dobře připraveny, zorganizovány a naplněny krásnými potápěčskými zážitky. A nejinak je tomu i v případě Safari v Egyptě, které osobně považuji za vrcholnou akci potápěčského roku.

Letošní Egypt byl pro mě již třetím za sebou v řadě a musím říci, že jednoznačně nejlepším (každý rok se něco vylepší, zdokonalí atd.)! Perfektní parta, každý den 4 ponory na atraktivních lokalitách, skvělá vyváženost ponorů (vraky vs. korálové útesy), dobré jídlo, pěkná, dobře vybavená loď (pominu-li občasné problémy s wi-fi), milá, ochotná a přátelská posádka a v neposlední řadě i špičkoví a profesionální průvodci jak ze strany NemoDivingu (Honza Judl a Tomáš Klaput), tak ze strany "místní" (Češka žijící v Egyptu Petra Pavúková a Ahmed Talal).

Prostě neskutečná pohoda - potápěčská nirvána! :)

David Vitouš
david.vitous(at)atlas.cz

Slyšela jsem, že potápění je sport, kde si všichni pomáhají a navzájem se podporují.

Nejsem si jistá, že to tak je úplně všude, ale v NemoDiving to funguje na sto procent.

Jako začínající potápěč se cítíte být součástí velké rodiny prakticky od prvního momentu. Celé to vede “taťka” Jeňa Judl, který vás se svým týmem provede potápěčskými nástrahami s profesionálním přístupem okořeněným pořádnou dávkou humoru.

Nejčerstvější zkušenosti a zážitky jsme si přivezli ze Safari v Egyptě. Ani nevím, který superlativ použít dřív. Skvělá loď M/Y Aphrodite, kde se o vás desetičlenná posádka stará od rána do večera. Výborná kombinace potápění, odpočinku, skvělého jídla, moře, sluníčka a v neposlední řadě super atmosféry…

Z rodinných dovolených jsem už vyrostla, ale s NemoDiving rodinou vyrazím kdykoliv a moc ráda… J

Kateřina Malá
kjaterina(at)seznam.cz

Děkuji NemoDiving, že jsem se mohl zúčastnit Safari Egypt 2017. Musím přiznat, že to byla jedna velká paráda. Člověk si vyzkoušel všechno, jak potápěni v akváriu s rybičkami a korály, tak trochu adrenalinu v proudech a ve větších vlnách a hlavně ty úžasné vraky. Naším průvodcem byl Ahmed Talal-sice trochu "blázen", ale v každém případě profesionál, který věděl kam nás všude vzít, takže jsem mohl vidět a zažít tu spoustu úžasných věci a hlavně mít s nim i tu srandu pod vodou.

Ještě jednou díky za hezky zážitky - NemoDiving v čele s Honzou Judlem mohu každému s klidným svědomím určitě doporučit.

Petr Pyskatý

Petr Pyskatý
pepy2252(at)gmail.com

Nejoblíbenější kurzy


Proč zvolit nás?Jsme potápěči s vášní pro podvodní svět - Máme za sebou stovky ponorů, potápěli jsme se v Česku i v mnoha mořích světa.

Víme, co potřebujete - Vyškolili jsme velké množství potápěčů a víme tedy přesně, co potřebují začínající i pokročilí potápěči vědět.

Přizpůsobíme se jak jen to půjde vašim časovým požadavkům.

Jsme na Facebooku