nahoru
 

Napsali o nás

Doporučují nás

Safari Egypt 2016 aneb "PANE BOŽE, TO JE NÁDHERA!"
Zakončení mého prvního roku potápění se konalo v Egyptě. Byl to krásný zážitek.
Nádherné lokality a super parta lidí (potom křestu jsem si to málem rozmyslela!) udělá krásnou potapěčskou dovolenou. Potápění v noci, k vrákům, potápění s delfíny, mořská želva, nádherné a rozlehlé korálové zahrady s pestrým podvodním životem byl můj sen jako potápěče-začátečníka.
Člověk se každým ponorem lepší a pak může vychutnávat všechnu tu krásu a těším se až zase někam vyrazíme.

Za celý rok bych chtěla poděkovat hlavně mému instruktorovi Honzovi Judlovi, za trpělivost a že se snaží vyjít vždycky vstříc a celému Nemodiving. Slibuju, že se mě ještě dlouho nezbavíte. :D

Iveta Štětková

Kurz OWD jsem dostal jako dárek k narozeninám. Musím říci, že už první telefonický kontakt s instruktorem Honzou Judlem na mě udělal více než dobrý dojem a takřka okamžitě jsem se utvrdil v tom, že jsem byl svěřen do správných rukou.
To se záhy potvrdilo jak na hodinách teoretických v učebně, tak praktických v potápěčské jámě v Čestlicích. Vše probíhalo v klidné a přívětivé atmosféře, každý účastník kurzu měl možnost se kdykoliv na cokoliv zeptat. Jestliže si někdo s něčím nevěděl rady, byla mu ochotně poskytnuta pomoc či rada. Pokud někdo nestíhal nebo něco přeslechl či zapomněl, nebyl to žádný problém. Nesetkal se s rozladěnými pohledy, jak tomu bohužel leckdy bývá, ale s trpělivostí a pochopením – a to jak na souši, tak pod vodou.
Díky profesionálnímu a zároveň lidskému, přátelskému a nestrojenému přístupu nejen Honzy, ale i divemastera Tomáše, mne potápění zcela pohltilo a budu pokračovat zápisem do kurzu AOWD.
Vřele doporučuji všem, kteří mají o potápění zájem a dosud se ještě neodhodlali – ať už kvůli strachu z neznámého, negativním zkušenostem s protivnými instruktory anebo obavám z nedostatečného nabytí teoretických i praktických znalostí a zkušeností.

David Vitouš
david.vitous@atlas.cz

Děkujeme Honzovi za příkladné vedení potápěčského kurzu OWD a svatou trpělivost při výuce. Pevně věřím že takovou trpělivost bude mít Honza i na dalších ponorech s námi. Už teď přemýšlíme o zájezdu s NemoDiving.

Milan  a Bohunka

Milan Hanzlík
hanzlik.mail@gmail.com

Nejoblíbenější kurzy


Proč zvolit nás?Jsme zkušení potápěči - Máme za sebou stovky ponorů, potápěli jsme se v Česku i v mnoha mořích světa.

Víme, co potřebujete - Vyškolili jsme velké množství potápěčů a víme tedy přesně, co potřebují začínající i pokročilí potápěči vědět.

Přizpůsobíme se jak jen to půjde vašim časovým požadavkům.

Jsme na Facebooku