nahoru
 

Napsali o nás

Doporučují nás

Absolvovala som individualny kurz OWD. Od prveho e-mailoveho kontaktu ma prekvapil pozitivny a profesionalny pristup Instruktora! A uz to bolo len lepsie. Ponory boli absolutny zazitok a na strane Honzy som sa citila vzdy uplne v bezpeci! Honza, diky za tvoj pristup a urcite do skoreho videnia!

Ludmila Straková
ludmilastrakova85@gmail.com

NemoDiving?

!TOP 1!

Kurz OWD – naprostá profesionalita během celého kurzu (teorie, bazénová výuka, volná voda) od všech instruktorů. Nadstandardní péče, ochota, lidský přístup, pochopení, vytrvalost, klid a především extrémní důraz zaměřený na 100% bezpečnost při potápění. Z tohoto kurzu odcházíte fascinovaní, šťastní a plní zážitků s objevováním nového světa. Chci pokračovat dál... :)

Thank you very much...

Petra Votočková
petra.votockova@gmail.com

Touto cestou bychom chtěli moc poděkovat Honzovi Judlovi z NemoDiving za skvělou organizaci týdenního výletu na safari do Egypta. Loď Aphrodite s její posádkou se o nás po celou dobu starala jako o vlastní :). Instruktorka Petra byla naprosto skvělá a před každým ponorem nám vysvětlila, jak se budeme potápět, co uvidíme za rybičky a jak náročný ponor nás čeká. Její skvělá nálada a přístup ke každé lokalitě nás dokázal uklidnit a nabudit nás také na ranní ponory, kdy jsme museli vstávat již v 6:00h!!! Před Egyptem jsem měla obavy ze svých potápěčských dovedností a po pravdě jsem měla strach, zda vůbec všechny ponory zvládnu. Nyní můžu s klidem říci, že díky safari jsem se opravdu vypotápěla a budu se těšit na každý další ponor ve společnosti s úžasnou bandou, jaká jsme na lodi byla. Naštěstí jsme nemuseli uplatnit ani reklamaci na zájezd, protože nejen že jsme delfíny viděli nad hladinou, ale ty mršky s námi i plavali pod vodou :). Takže pokud bychom mohli hodnotit tento výlet jak ve škole, tak by Honzik dostal 1 s minimálně jednou hvězdičkou (zase ho nesmíme přeceňovat, aby neusnul na vavřínech:)). Ještě jednou DĚKUJEME…a potápěčskou školu NemoDiving vřele doporučujeme

Hanka a Michal

Hana Vršecká
hanka.niedobova@seznam.cz

Nejoblíbenější kurzy


Proč zvolit nás?Jsme potápěči s vášní pro podvodní svět - Máme za sebou stovky ponorů, potápěli jsme se v Česku i v mnoha mořích světa.

Víme, co potřebujete - Vyškolili jsme velké množství potápěčů a víme tedy přesně, co potřebují začínající i pokročilí potápěči vědět.

Přizpůsobíme se jak jen to půjde vašim časovým požadavkům.

Jsme na Facebooku